top of page
PLANS & PRICING
Choose Your Pricing Plan
Find one that works for you

Assessment
0RÂA free service to determine what class would best suit youFree Plan
1 x per week adult Pilates plan
535REvery monthAttend one agreed session per weekÂ
2 x per week adult Pilates plan
790REvery monthAttend two agreed sessions per weekÂ
3 x per week adult Pilates plan
1Â 050REvery monthAttend 3 agreed sessions per weekÂ
4 x per week adult Pilates plan
1Â 355REvery monthAttend 4 agreed sessions per weekÂ
Private Package 5 Sessions
1Â 785REvery month30 minutesValid for 2 months- Expires after 3 months

Private Package 5 Sessions
1Â 995REvery month45 minutesValid for 2 months
Private Package 5 Sessions
2Â 205REvery month1 hourValid for 2 months
Private Package 10 Sessions
2Â 940REvery month30 MinutesValid for 3 months
Private Package 10 Sessions
3Â 360REvery month45 minutesValid for 3 months
Private Package 10 Sessions
4Â 095REvery month1 hourValid for 3 months
Semi-Private Package 5 Sessions
1Â 575REvery month30 min Cost per Person Two clients in sessionValid for 2 months
Semi-Private Package 5 Sessions
1Â 785REvery month45 min Costs per Person Two clients in sessionValid for 2 months
Semi-Private Package 10 Sessions
2Â 310REvery month30 Min Costs per person Two clients in sessionValid for 3 months
Semi-Private Package 10 Sessions
2Â 940REvery month45 Min Costs Per Person Two clients in sessionValid for 3 months
Semi-Private Package 10 Sessions
3Â 360REvery month1 hour Cost per person Two clients in a sessionValid for 3 months
Pregancy Pilates private 10 Package Deal
4Â 500RÂOne on One - 1hours sessions with a trained Pilates Instructor.Valid for 3 months
Semi-Private Package 5 Sessions
1Â 995REvery month1 hour Costs per person Two clients in sessionValid for 2 months
Aunt Bette's Homemade Pecan Pie | Make It |
Rockin’ Rocky Road Ice Cream | Make It |
Tom’s Heavenly Apple Strudel | Make It |
Joe’s Divine Butter Tarts | Make It |
bottom of page